Yaşam

Ali Sürmeli intihar eden annesi hakkında ilk kez konuştu: Kendi oyunculuğundan bıktı ve intihar etti.

Birçok başarılı yapımda rol alan tiyatro ve sinema oyuncusu annesi Ali Sürmeli, eylül ayında evinin bahçesindeki ağaca kendini asarak yaşamına son verdi. Annesinin acısı ile yıkılan başarılı oyuncu, Ceyda Düvenci’nin Çeşitli Sohbetler programında kendi sağlığından ve annesinin intiharından bahsetti.

“KENDİ OYUNCULUĞUYLA YORGUNCA ANNE İNTİHAR ETTİ”

Annesinin intihar etmesiyle şok olan oyuncu, “Annem harika bir oyuncuydu. Anneme benziyordum. Annem hiç sahneye çıkmadı, hayatında oynadı. Bir gün dayanamadım ve anlattım.” annem bana oscar verseler sana getirirdim annemin aklına ölene kadar bu gelirdi annem oyunculuğundan bıkmış intihar etmiş ben ölmeyeyim diye yapmış galiba Böyle bitmez” dedi.

“BEYİN AMELİYATI SONRASI DURUMUMDAN ÇOK MEMNUNUM”

Düvenci’nin “Sizi sakin görüyorum” sözlerinin ardından kendi sağlığından bahseden Ali Sürmeli, “İki yıl önce bir ameliyat yapıp beynimdeki her şeyi aldılar. Doktorum ‘Bundan sonra başka bir hayat kanundur’ dedi. 2 yıl önce beyin kanaması geçirdim, “Ameliyat benim için dönüm noktası oldu. Ameliyattan sonraki durumumdan çok memnunum çünkü daha önce hep başım ağrıyordu. 10 yaşımdan beri çektiğim baş ağrısından dolayı gitmediğim doktor kalmadı. Ameliyattan sonra hiç başım ağrımadı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu