Haber

Alkollü doktor korkusu! Genç bayan hayatının kabusunu gördü

Belçika’da yaşayan Suzan K., fazla kilolarından dolayı liposuction ameliyatı olmak istedi.

29 yaşındaki Türk vatandaşı genç kadın, ameliyat olmak için yaptığı araştırma sonrası Etiler’de ünlü bir kliniğe başvurdu.

Ünlü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Onur S. tarafından ameliyat için gerekli olan ücret konusunda anlaştıktan sonra ameliyat olmayı kabul eden genç kız, geçen yıl 12 Ocak’ta teyzesiyle birlikte Türkiye’ye geldi.

ALKOL İLE AMELİYAT
Sabah olması gereken operasyon için kliniğin mutabakatı ile özel bir hastaneye kaldırılan genç bayan, öğleden sonraya ertelendi.

Çünkü teze göre operasyonu gerçekleştirecek olan doktor Onur S., doktorun alkollü olduğu gerekçesiyle operasyonu erteledi.

Bu nedenle sabahın erken saatlerinde gerçekleşmesi beklenen ameliyat, öğleden sonra saat 15.00 sıralarında gerçekleştirildi.

Yaklaşık 2.5 saat süren ameliyatın ardından şiddetli ağrılar yaşamaya başlayan Suzan K., bu durumun normal olduğu yanıtıyla karşılaştı.

AĞIR AĞRI GEÇMEDİ
Hastanede 2 gün tedavi gören genç kadın, vücudundaki dikişlerin iyileşmesinin ardından vücudunun eskisinden daha yeterli olacağı sözü verilerek taburcu edildi.

Oturmakta ve nefes almakta güçlük çeken Suzan K., ertesi gün Belçika’ya döndü. Ancak iddiaya göre şiddetli ağrıları devam ederken, göğüs ve karın bölgesindeki kanama nedeniyle zor anlar yaşadı.

Doktora bu durumu sorduğunda normal olduğunu ve zamanla iltihapların geçeceğini söyledi.

BELÇİKA’DAN DÖNDÜ
Belçika’da bir hastaneye başvuran Suzan K., ameliyatta iltihap ve bakteri nedeniyle tekrar ameliyat edildi.

Belçika’da geçirdiği ameliyatın ardından 2 ay yoğun bakımda tedavi gören ve sonrasında yataktan çıkamayan genç kadın, bu nedenle iş yerinden ayrılmak zorunda kaldı.

Belçika’daki doktorların yanlış dikim ve kesim işlemleri nedeniyle vücudunda hasar oluştuğunu öğrenen Suzan K., İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na yanlış beyanda bulunduğunu bildirdi.

Ameliyatına alkol alarak giren ve hatalı işlemler yapan Dr. Onur S.’nin maktul ile yüz yüze görüştürdüğünü öne süren genç bayan, vücudunda tedavi edilemeyecek kalıcı yaralar olduğunu gösteren tedavi belgelerini ibraz etti.

 

 

 

 

 

KAYNAK: SABAH

haberfindikli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu