Haber

Bayraklı’da sosyal yardımlar arttı – Vatandaşın yüzü güldü

Sosyal yardımlarla her yıl binlerce ihtiyaç sahibi ailenin yüzünü güldüren Bayraklı Belediyesi, hayırseverlerin desteğiyle temin ettiği tekerlekli sandalyeleri de sahiplerine teslim etti. 4 yılda 15 adedi akülü olmak üzere toplam 79 adet tekerlekli sandalye dağıtıldı. Önder Serdar Sandal, “Biz Bayraklı’da büyük bir aileyiz ve iyi günde kötü günde ailemizin her zaman yanındayız” dedi.

 

4 YILDA 79 TEKERLEKLİ SANDALYE

Bayraklı Belediyesi, ekonomik açıdan zor bir süreçten geçen bu günlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaptığı sosyal yardımları artırdı. Tüm mahallelerde giyecekten gıdaya, konuttan akaryakıta kadar takviye çalışmalarını sürdüren belediye grupları, ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye de ulaştırdı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, yerel seçimlerden bu yana 15’i akülü olmak üzere 79 adet tekerlekli sandalyeyi vatandaşlara teslim etti. Sosyal destek faaliyetleri vatandaşlarda da memnuniyet yarattı.

 

AİLEMİZLE HER ZAMAN YANINDAYIZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Biz Bayraklı’da büyük bir aileyiz ve iyi günde kötü günde ailemizin yanındayız. Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz ve dar gelirli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak gün geçtikçe zorlaşıyor. Bu kapsamda Bayraklı Belediyesi olarak toplumun her kesimine imkanlarımız dahilinde destek oluyoruz. Onların huzuru ve mutluluğu bizim için her şeye değer.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-iyidere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu