Haber

Bilal Özdoğan öğrencilerle buluştu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilk ders zili çalarken Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Kaymakam Burak Dertlioğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Erdoğan ile birlikte okulun ilk gününde öğrencileri yalnız bırakmadı. Kaymakam Dertlioğlu ve Önder Özdoğan, öğrenci ve öğretmenlere yeni dönemin keyifli geçmesini diledi.

Zilin ardından öğrencilerle sınıflarında sohbet eden ve onlara iyi dersler dileyen Önder Özdoğan, “Başarılarınıza en çok sevinen sizsiniz, başarısızlıklarınıza ise en çok üzülen sizsiniz. 9’uncu sınıf öğrencisi olarak şu anda sınıftasınız. bir başlangıç ​​pozisyonu. Disiplinli çalışırsanız başarılı olursunuz. Emek ve emek olmadan hiçbir şey olmaz. Size tavsiyem hedefinizi seçip gündemin farkında olmanızdır. Çok güzel bir Halit Özkaya Kütüphanesi getirdik. ve çağdaş kütüphaneyi ilçemize ulaştırıyoruz. Burada çalışarak, çok okuyarak, soru çözerek başarılı olacağınıza inanıyorum. “Yeterli bir okuldasınız, çalışkan öğretmenleriniz var, Allah yolunuzu açık etsin” dedi. söz konusu.

Kaymakam Burak Dertlioğlu ve Lider Bilal Özdoğan, Baki Ayşe Simitçioğlu Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettikten sonra öğretmenlerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

guzelyurt-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu