Haber

Bugün hangi sınav var? Bugün hangi sınav var? 2 Eylül Cumartesi günü hangi sınav yapılacak?

Bugün hangi testin var? sorusu, özellikle 2 Eylül Cumartesi gününün gelmesiyle birlikte pek çok kişinin merak ettiği konular arasında üst sıralarda yer alıyor. Bu haberde merak edenler için bugün hangi sınav var? Peki bugün hangi testin var? Sorularınızı cevaplayacağız. Peki bugün hangi testin var? Bugün hangi testin var? 2 Eylül Cumartesi günü hangi sınav yapılacak? İşte güncel ÖSYM sınav takvimi ve bugün hangi sınav var? Birşeyi merak etmek!

BUGÜN HANGİ TEST VAR?

ÖSYM’deki takvime göre, 2 Eylül 2023 tarihinde uygulanacak ÖSYM sınavlarının ortasında rastgele bir sınav bulunmamaktadır. En güncel ÖSYM sınavı, 2020 tarihinde Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcısı Adaylığı için yapılan eleme sınavıdır. 03 Eylül. 3 Eylül 2023 tarihinde uygulamaya girecek olan Sayıştay Başkanlığı Oditoryum Denetçi Yardımcısı Adaylığı adaylarının sınava girecekleri bina/salonlara atama süreci tamamlandı.

Adaylar, sınava girecekleri yerin bilgilerini gösteren Sınav Giriş Belgesini 24 Ağustos 2023 saat 14.00’te ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr ​​adresinden elektronik posta ile alabilecekler. TC kimlik numaraları ve aday şifreleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu