Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu halkımızı kutuplaştırmaya başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur seçimler öncesi sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert şekilde eleştirdi.

“FAŞİZMİN EN İLKELİ, EN NOBRAN, EN UYUŞMAZLIĞI”

Kılıçdaroğlu’nun siyasette çıtayı düşürmeye başladığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Koalisyon masasında hesaplar biraz karışık, hava biraz dumanlı ama en azından bölücü örgütün desteğini almışlar. Bunu örtmek için. yukarı, CHP Genel Başkanı halkımızı kutuplaştırmaya başladı.’Helalleşme’ tiyatrosunun yerini bugün faşizm en ilkel, en mütevazi, en rezil hale geldi.

“DEPREM MAĞDURLARINI DIŞTA TUTMAYA BAŞLADILAR”

Düne kadar depremzedelerimize ‘bedava ev’ vaadinde bulunurken, bugün aynı insanları utanmadan kapı dışarı ediyorlar. Suçüstü yakalandıklarında hemen işi başka taraflara götürüyorlar ve kendilerini kurtarmaya çalışıyorlar” dedi.

“MİLLETİ TEHDİT EDEREK SİYASET YAPILMAZ”

Erdoğan paylaşımına şöyle devam etti; “Fakat hiçbir örtü bu minareyi kapatmaya yetmez. Millete inatla, milleti aşağılayarak, milleti tehdit ederek siyaset yapılmaz. Siyaset vatana ve millete hizmettir, eser kazanmakla olur, eser kazanmakla olur. kalpleri kazanmak

“AYNI SAMİMİYLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

Şimdiye kadar sadece Allah’ın rızasını, milletimizin desteğini ve insanımızın rızasını aradık. İnşallah aynı hassasiyet ve samimiyetle yolumuza devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu