Teknoloji

Final Fantasy 14 İçin Özel Bir Xbox Kumandası Ortaya Çıktı

 
Aksiyon rol yapma oyunu serisi Final Fantasy’nin yaratıcısı Hironobu Sakaguchi, Final Fantasy XIV FanFest’te oyuna özel Xbox kumandasıyla oynarken kameraların karşısına çıktı. Genki_JPN tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bu kumanda, Xbox Elite tasarımına benziyor. Kumandanın alt kısmında çok sayıda butonun yer aldığı tasarım için Sakaguchi, yanlışlıkla birine basmamak adına butonların çoğunu çıkardığını belirtiyor.
 
Etkinlik şu anda Londra’da gerçekleşiyor
 
 
 
Final Fantasy 14 FanFest şu anda Londra’daki Excel Center’da gerçekleşiyor. Bu yılın başlarında oldukça popüler olan Final Fantasy 14’ün 2024 yılında Xbox konsollarına geleceği açıklanmıştı. Xbox’a göre oyunun Series X sürümü 4K çözünürlüğü desteklerken, hem Series X hem de Series S sürümleri karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. hızlı yükleme süreleri ile.
 
Öte yandan PC ve PlayStation platformlarında mevcut olan “Uzatılmış Ücretsiz Deneme” Xbox’ta da satışa sunulacak. Bu ücretsiz denemeyle oyuncular A Realm Reborn temel oyununun tamamına, ilk iki genişletme olan Heavensward ve Stormblood’a ve 70. seviyeye kadar erişime sahip olacak.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu