Haber

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer: Kadınlarımıza Karşı Pozitif Ayrımcılık Yapmaya Devam Edeceğiz

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla açıklamalarda bulundu:

“Eğitim, bilim, kültür, sanat, siyaset, ekonomi ve spor gibi hayatın her alanında büyük başarılara imza atan, aile ve toplumun temel yapı taşları olan kadınlarımız bizleri doğuruyor, büyütüyor, onları eğitin, etrafımızı sevgiyle sarın ve şefkatli kalpleriyle bir dakikanızı ayırın. Olsa da bizi yalnız bırakmayan en değerli varlıklarımızdır.

Tarih boyunca kurduğumuz devletlerin harcı yoğrulan, Kurtuluş Savaşı’nın görünmeyen kahramanları olan, Cumhuriyet döneminde ülkemizin kapladığı yelpazede çok değerli katkıları olan, Türkiye’ye karşı en ön saflarda çalışmış kadınlarımız. bağımsızlığımıza ve geleceğimize yönelik tehditler, geleceğimizin inşasında da değerli bir rol oynamaktadır.

Toplumun yapı taşı olan aile kurumunun anası olan kadınlarımız son yıllarda sosyal, ekonomik ve siyasi alanlarda yer alarak toplumsal yaşamda daha aktif rol oynamaktadırlar.

“Cennet annelerin ayakları altındadır” anlayışının mensupları olarak; Kadına yönelik her türlü şiddete, ayrımcılığa ve istismara karşı olduğumuz gibi olmaya da devam edeceğiz. Gölcük Belediyesi olarak; Kadınlarımızı her platformda desteklemeye ve pozitif ayrımcılık yapmaya devam edeceğiz.

 

Bu duygu ve kanla, deprem felaketinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyor, başta şehit ve gazi yakınları olan kadınlarımız olmak üzere tüm kadınlarımızı en kalbi duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum. sevgi ve saygılarımla.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

pendik-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu