Haber

İstanbul’un Destekleri Çiftçiyi Yeniden Üretime Döndürdü

İSTANBUL (İGFA) –İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2020 yılında başlattığı İstanbullu çiftçilere destek hizmetine devam ediyor. Bu yıl çiftçilere ücretsiz olarak verilecek yaklaşık 10 milyon kışlık sebze fidesinin dağıtımına TBMM’nin katıldığı törenle başlandı. CHP Küme Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, TÜİK verilerine göre göreve geldiklerinden bu yana İstanbul’da tarım yapılan alanın 50 bin dekar büyüdüğünü belirterek, üreticiyi desteklemeye devam edeceklerini söyledi. İstanbul.

Başkan İmamoğlu, “Desteğe devam edeceğiz. Doğru işler yapmaya devam edeceğiz. Yarım kalan işlere başlamaya ve insanımızın ihmal edilen ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz. Bunları neden başardığımızı biliyor musunuz? Tek fark, ‘her şeyi biliyorum’ demememiz. Bilen insanlarla çalışıyoruz. Köylüyü dinliyoruz. Çiftçiyi dinliyoruz” dedi.

Vatandaşları “umutla ayağa kalkmaya” davet eden İmamoğlu, “Hem önümüzdeki İstanbul seçimlerini hem de İstanbul ilçe seçimlerini kazanmaya devam edeceğiz. Bununla yetinmeyeceğiz, talihsiz talihi yenmek için kararlı çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” Bu seçimde, bundan sonraki seçimde ülkemizin.Bundan kimsenin şüphesi olmasın.Öyleyse yılmayın biz yolumuza devam edeceğiz.Unutmayın burada kardeşiniz asla pes etmeyen bir kardeştir.Herkes bilsin. bu” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu