Haber

Khloe Kardashian çocuğuna alışamıyor

Dünyanın en ünlü isimlerinden biri olan Khloe Kardashian, kardeşleriyle yaptığı programın son bölümünde yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti.

Taşıyıcı anne kullandı

Kendisini sürekli aldatan ve ayrılan basketbolcu sevgilisi Tristan Thompson’dan True adında 5 yaşında bir kızı olan Khloe’nin Ağustos 2022’de yeniden bir oğlu oldu ama bu kez taşıyıcı anne kullandı. Bebeğin adı Tatum’du ama 9 aylıkken ortaya çıktı.

Khloe Kardashian, her zaman kalbini kıran ve ondan ayrılan vefasız sevgilisinden bir çocuk daha yaptığı için de eleştirildi. Khloe, tıpkı ablası Kim’in iki kez yaptığı gibi, bu sefer kendi çocuğunu doğurmak yerine taşıyıcı anne kullanmaya karar vermişti.

bir itiraf var

Ancak oğlu Tatum doğduktan aylar sonra ortaya çıkan gerçeğin, dışarıdan görünen memnuniyet tablosuna pek uymadığı ortaya çıktı. Reality şovun yeni bölümünde Khloe Kardashian, ablası Kim ve diğer ablası Kourtney’nin eski erkek arkadaşı ve çocuklarının babası Scott Disick ile sohbet ederken ağzından fasulye attı ve taşıyıcı annelikle ilgili duygularını itiraf etti.

Başkasından doğan bir bebek

Taşıyıcı anneden dünyaya gelen oğluyla bağ kurmakta güçlük çektiğini ve bu konuda kendini suçlu hissettiğini itiraf eden Khloe, hiç doğum deneyimi yaşamadığını ve başkasından dünyaya gelen bebeği kucağına aldığında bile kötü hissettiğini anlattı. eğer kendi olsaydı. Khloe, oğlunu elbette çok sevdiğini ancak doğum tecrübesi olmadığı için anne ve bebeğin birbirine bağlandığı o ilkeli anlarda ve sonrasında zorluklar yaşadığını söyledi. Khloe, son dönemde sıkça kullanılmaya başlanan taşıyıcı annelik uygulaması konusunda insanların daha dürüst olması gerektiğini ve kendisi gibi deneyimlerini herkesle paylaşmasının faydalı olacağını söyleyen ablasıyla bu deneyimi hakkında konuştu.

Kimler de yaşadıklarını anlattı

Dört çocuğu bulunan Kim Kardashian, bu çocuklarından ikisini de taşıyıcı annelik formülüyle dünyaya getirdi. Bu yöntemi tercih eden bazı kişilerin duruma uyum sağlamakta zorlandıklarını söyleyen abla Kim, ablasının da benzer bir durum yaşadığını ancak kendisinin üstesinden geleceğini vurguladı. Hatta taşıyıcı anne aracılığıyla 2 çocuk dünyaya getiren ve son 2 çocuğu dünyaya getiren Kim Kardashian, “Karnında bebek sahibi olup olmamak arasında fark var. Bebeğinizi karnınızda taşırken kalp atışlarınızı hisseder. Dünyada hiç kimse sana böyle yaklaşamaz.”Ablası Khloe’nin durumunu sözleriyle haklı çıkarıyordu.

Ancak Khloe bununla mücadele ederken, Kim Kardashian en küçük iki çocuğuyla aynı korkuları ve sıkıntıları yaşamıyordu. Khloe, ablası Kim’in her iki çocuğunu da bu bahiste herhangi bir güçlük çekmeden rahatça büyüttüğünü kıskandığını bile itiraf etti. Hatta “kafasını kuma gömdüğünü” ve taşıyıcı anne olmaya karar verene kadar bu süreçte saklanmaya çalıştığını söyledi.

Taşıyıcı Annelik için iyi ya da kötü bir deneyim diyerek kesin bir şey söylemek istemiyorum, bu sadece çok farklı bir durum ve bu konu daha açık bir şekilde tartışılırsa her şey daha kolay olacak, Khloe daha fazlasını yapmadığı için kendini suçladığını söylüyor. hastaneye gitmeden ve işlemlere başlamadan önce araştırma yapın. altı çizili

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu