Haber

Kocaman Camisi Dernek Başkanlarıyla Buluştu

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Mescidler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle din görevlileriyle yaptığı görüşmenin ardından Cami ve Kur’an Kursları Derneği liderleriyle bir araya geldi.

 

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR EDERİM

Belediye Başkanı Kocaman’ın ev sahipliğinde Antik Köfte Restoran’da düzenlenen programa İlçe Müftüsü Ahmet Nuri Bayraktutan, cami ve Kur’an Kursu Derneği Liderleri katıldı. Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından Filistin halkı ve şehitlerimiz için duaların edildiği programda konuşan İlçe Müftüsü Bayraktutan, “Camiler Allah’ın evleridir. Oraya gelen herkes Allah’ın misafiridir. Camilerimizde de en iyi hizmeti veriyoruz. “Kartepe Belediye Başkanımız bize çok destek oluyor, kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

FİLİSTİN İÇİN DUA

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Camilerimiz bizim kutsal mekanlarımızdır. Maneviyatımızın en kıymetli ve kıymetli mekanı. Kur’an kurslarımız çocuklarımızın yetişmesinde güzel ahlakı, dini, iyiliği, saygıyı öğrendikleri değerli yerlerdir. Tüm kaynaklarımızla daha iyi hizmet verebilmek adına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da a’dan z’ye tüm ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Emekleriniz ve çocuklarımıza kattığınız değer için Allah hepinizden razı olsun. “Yüce Rabbimiz’in, Filistin’de din kardeşlerimizin uğradığı zulme bir an önce son vermesi ve Filistin halkını bağımsızlığına, barışına ve yaşam güvenliğine kavuşturması ortak duamızdır.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu