Dünya

Motor sporları dünyası KNN54 Riders’ta buluştu KNN54 Riders Belgeseli Yarın Yayında

Türkiye’nin en başarılı 4 motor sporları sporcusunun hikayesine odaklanan KNN54 Riders belgeseli yarın seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Deniz Öncü, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu’nun Kenan Sofuoğlu’nun mentorluğunda Sakarya’da yarışlara ve şampiyonalara hazırlanmasını konu alan 52 dakikalık belgesel yarın saat 19.00’da S Sport 2 ve Red Bull TV ekranlarında olacak. S Sport Plus’ta birebir izlenebilen KNN54 Riders, Perşembe günü saat 20:00’de S Sport’ta seyircisiyle buluşacak.

Motor sporlarının Türkiye’deki en değerli temsilcileri olan Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Deniz Öncü ve Bahattin Sofuoğlu’nun Sakarya’da Kenan Sofuoğlu’nun mentorluğunda yarış dünyasına adımlarını anlatan belgesel oldu. Red Bull’un hazırladığı belgesel yarın (3 Mayıs Çarşamba) saat 19.00’da S Sport 2, Red Bull TV ve S Sport Plus uygulamasında seyirciyle buluşacak.

Yönetmenliğini Altuğ Gültan’ın yaptığı 52 dakikalık yapım, Kenan Sofuoğlu ile birlikte 4 sporcunun mesleklerine ve farklı dizilerde şampiyon olma isteklerine odaklanıyor.

Dünyada eşi benzeri olmayan bir formda birlikte antrenman yapan ve tüm dönemi birlikte geçiren 4 sporcunun birbirini destekleme süreçlerinin anlatıldığı belgeselde, Toprak Razgatlıoğlu’nun 2021 Dünya Superbike Şampiyonu olma sürecine de değiniliyor.

KNN54 Riders belgeselinin başrol oyuncularından Toprak Razgatlıoğlu, 2021 yılında Dünya Şampiyonu olduktan sonra halen Superbike’taki mesleğine devam ediyor. Deniz Öncü, Red Bull KTM Ajo ekibiyle Moto3’te birincilik için mücadele ederken, Can Öncü ise Kenan Sofuoğlu’nun 5 kez Dünya Şampiyonu olduğu Dünya Supersport Şampiyonası’nda Kawasaki Puccetti takımı ile pistlerde. Bahattin Sofuoğlu da aynı dizide MV Agusta ile karşımıza çıkıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

pazaryeri-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu