Teknoloji

Paribu Neden 1 Nisan’da Açık Değil? Paribu Çöktü mü, Ne Zaman Düzeltilecek?

Türkiye’nin en popüler kripto para alım satım platformu Paribu, gündemin en önemli konusu oldu. Bitcoin ve birçok kripto para birimi işlemlerinin yapılabildiği uygulamaya erişim sıkıntısı yaşanıyor. 1 Nisan’da platform kullanıcıları, uygulamayı açarken sorun yaşayınca arama motorlarına yöneldi. Peki Paribu düştü mü? Paribu neden açılmıyor, ne zaman düzelecek?

Detaylar içeriğimizde…

Kripto para, Bitcoin ve onlarca kripto para biriminin alınıp satılabileceği Paribu uygulaması gündem oldu. 1 Nisan Cumartesi günü uygulamada erişim sorunu yaşayanlar oldu.

Paribu’daki erişim sorunu kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Yatırımcılar neden uygulamaya giremediklerini merak ettiler.

1 Nisan Paribu Neden Açılmıyor?

Paribu resmi Twitter hesabından bahisle ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, uygulamada sürüm güncellemesi de dahil olmak üzere planlı bakım çalışmalarının yapılacağı belirtildi.

Paribu Ne Zaman Düzeltilecek?

Yapılan açıklamada, “1 Nisan 06:00-08:00 saatleri arasında sürüm güncellemesi dahil olmak üzere planlı bir bakım çalışması yapılacak. Bu arada Paribu hesabına giriş ve işlemler geçici olarak durdurulacak. Böylece, uygulamaya erişim sorununun 8.00’den sonra çözülmesi bekleniyor.

Telefonunuzdaki Paribu uygulamasını hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

haber-burhaniye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu