Teknoloji

SYNCED’in tek oyunculu modunu 12-19 Nisan tarihleri ​​arasında ücretsiz deneyebilirsiniz!

SYNCED’in tek oyunculu oyun modu demosu, 12-19 Nisan tarihleri ​​arasında Steam üzerinden Türkçe seslendirme ile ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulacak.

Çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED’in Ocak ayında Açık Beta sürecinde oyunculardan aldığı geri bildirimleri dinleyen geliştirici NExT Studios grubu, oyun severlerin tek başlarına da oyun keyfini çıkarabileceklerini göstermek için tek oyunculu oyun modunun demosunu duyurdu.

Nano’nuzu yanınıza alarak tek başınıza oynayabileceğiniz bu yeni demo’nun 12-19 Nisan tarihleri ​​arasında oynanabilir olacağı açıklandı. Bu demoda oyuncular hikayeyi tek başlarına oynamanın yanı sıra “Nano Leap” özelliği gibi son gelişmeleri ve oyuna eklenen heyecan verici silah modlarını da deneyebilecekler. Ayrıca geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, daha doğal ve gerçeğe yakın aydınlatma efektleri bu yeni demo ile oyunculara sunulacak.

SYNCED’in Türkçe seslendirme tabanı da bulunan Single Mode demosu, 12-19 Nisan tarihleri ​​arasında Steam’de düzenlenecek “Eastern Game Fest” etkinliğinde ücretsiz olarak sunulacak. Demo sonrası yayınları kaçırmamak için SYNCED’i Steam istek listenize eklemeyi unutmayın!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu