Yaşam

TAB İlaç OSENDE Collagen Ailesini Pelin Karahan’la Tanıttı

200’den fazla besin desteği üretimiyle Türkiye’nin en büyük yerli ilaç üreticilerinden olan TAB İlaç ünlü oyuncu Pelin Karahan ile kolajen pazarına girdi. OSENDE Collagen eser ailesi 22 Kasım’da Topaz Restaurant’ta düzenlenen lansmanla tanıtıldı.

Güzelliği ile ekranların aranan isimlerinden olan oyuncu Pelin Karahan doğallığını OSENDE Collagen’in “O hep sende” marka fikriyle buluşturdu. Karahan’ın katıldığı lansmanda, TAB İlaç İdare Şurası Lideri Aytekin Pahsa Türkiye’de kolajen üretimi ve eser ailesi hakkında açıklamalarda bulunurken, TAB İlaç Medikal ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Dr. Elif Pahsa yanlışsız kolajen kullanımına ait bilgiler paylaştı. Pelin Karahan ise OSENDE Collagen tecrübesini ve marka iş birliği öyküsünü anlattı.

“Üretimine şahit olduğum kolajeni kullanmak beni çok rahatlatıyor”

Fotoğrafçı sanatkarı & Influencer Ümit Karalar Gökmen moderatörlüğünde düzenlenen lansmanda, reklam yüzü Pelin Karahan’ın açıklamaları ilgi odağı oldu. Karahan “Hepimiz sağlıklı ve hoş bir cilde sahip olmak istiyoruz. Biliyorsunuz ben de pak yaşamaya uğraş edip pak içerikli besinlerle besleniyorum. Kullandığım besin desteklerine dikkat ediyorum. Kolajen kullanmayı düşünüyordum ve ne kullanacağıma karar veremiyordum. İşte tam da bu sırada içime sinen OSENDE Collagen’le tanıştım ve yani TAB İlaç’la tanışma öyküm burada başladı. TAB İlaç’ın üretim tesisini gezdikten sonra büyük bir gönül rahatlığıyla OSENDE Collagen’i kullanmaya başladım. Bu eser serisindeki her bir eserin içeriği farklı kullanımlara nazaran o kadar hoş ayrıştırılmış ki “Ben hangi kolajeni kullanacağım?” sorusuna tabiatıyla karşılık buluyorsunuz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu