Yaşam

Yardım Kampanyası Başladı: Müge Anlı Depremzedelere 280 Tekerlekli Sandalye Bağışladı

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem toplam 10 ilde hayatı felç etti. Yurdun dört bir yanından yardım kampanyaları düzenlenirken, ekranların sevilen ismi Müge Anlı da programında yardım kampanyası başlattı. Kampanyayla milyonlarca lira toplayan Anlı, depremzedelere de 280 tekerlekli sandalye bağışladı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevresindeki 9 ili daha etkisi altına alan büyük depremin etkileri halen devam ediyor.

Deprem bölgelerinde enkaz çalışmaları devam ederken, hem televizyondan hem de sosyal medyadan çok sayıda yardım kampanyası başlatıldı.

Bunlardan birine Müge Anlı başladı.

Pazartesi günü depremzedeler için yardım kampanyası başlattığını açıklayan Müge Anlı, tüm izleyicilerden Kızılay’ın fonuna SMS ve para göndererek bağışta bulunmalarını istedi.

Müge Anlı ve Arkadaşları Seyyar Aşevi aracını deprem bölgelerine gönderen Anlı, programda başlattığı yardım kampanyasıyla depremzedeler için de yaklaşık 32 milyon TL yardım topladı.

Para ve gıda yardımının ardından bugün Müge Anlı’dan bir hamle daha geldi ve depremzedeler için tekerlekli sandalye bağışladığı ortaya çıktı.

Türk Kızılayı Genel Sekreteri Ramazan Saygılı’ya 280 tekerlekli sandalye teslim edilirken Saygılı, Müge Anlı ve ekibine teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu