Haber

Ünlü oyuncunun oğlu eşcinsel sevgilisini öldürüp kesti

Ünlü aktör Rodolfo Sancho’nun 29 yaşındaki oğlu Daniel Sancho Bronchalo (Broncho), Tayland’da 44 yaşındaki eşcinsel sevgilisi doktor Edwin Arrieta Arteaga’yı öldürdü.

Çiftin yaşadığı bölge sakinlerinin ihbarı üzerine 3 Ağustos’ta Arteağa’nın çöplükte cansız bedenini bulan polis, başlattığı soruşturmada ürküten detaylara ulaştı.

FARKLI ADAMI 14 PARÇAYA BÖLÜP ÇEŞİTLİ YERLERE SAKLADI

Tayland’da şef olarak çalışan Bronchalo ve Arteaga, para ve ilişkiler konusundaki bir anlaşmazlığın ardından çatıştı. Tartışma sırasında 29 yaşındaki Bronchalo, doktor Arteaga’ya vurdu ve düşürdü. Düşerken küvete kafasını çarpan 44 yaşındaki doktor olay yerinde hayatını kaybetti. Ünlü oyuncunun oğlu daha sonra Arteaga’nın vücudunu kesikler halinde keserek sakladı.

ÜNLÜ OYUNCU’NUN KATİL OĞLU HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Soruşturmayı yürüten güvenlik görevlileri, 29 yaşındaki Bronchalo’nun polis ekiplerine kurbanın uzuvlarını sakladığı yeri gösterdiğini söyledi.

“Bronchalo, kurbanın kendisiyle ilişkiye girmemesine öfkelendiğini ve ona vurarak düşmesine neden olduğunu söyledi.

Bronchalo cinayet, cinayeti gizleme ve delilleri yok etme suçlarından yargılanacak. Şüpheli, Edwin Arrieta Arteaga’yı öldürdüğünü ve vücudunu parçalara ayırdığını itiraf etti. Cesedinin bazı kısımlarını bir torbaya doldurup denize attı.”

KAYNAK: HABER7

haber-puturge.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu